Keskiviikon vaihtuvat vetäjät

Petri Lehtimäki 5.9.2018
Arto Partio 12.9.2018
Antti Mikkonen 19.9.2018
Jouni Hukka 26.9.2018
Timo Lavikainen 3.10.2018
Marko Anttila 10.10.2018
Mika Fagerström 17.10.2018
Rauno Hakala 24.10.2018
Petri Lehtimäki 31.10.2018
Arto Partio 7.11.2018
Antti Mikkonen 14.11.2018
Jouni Hukka 21.11.2018
Timo Lavikainen 28.11.2018
Marko Anttila 5.12.2018
Mika Fagerström 12.12.2018
Rauno Hakala 19.12.2018
Petri Lehtimäki 26.12.2018
Arto Partio 2.1.2019
Antti Mikkonen 9.1.2019
Jouni Hukka 16.1.2019
Timo Lavikainen 23.1.2019
Marko Anttila 30.1.2019
Mika Fagerström 6.2.2019
Rauno Hakala 13.2.2019
Petri Lehtimäki 20.2.2019
Arto Partio 27.2.2019
Antti Mikkonen 6.3.2019
Jouni Hukka 13.3.2019
Timo Lavikainen 20.3.2018
Marko Anttila 27.3.2019
Mika Fagerström 3.4.2019
Rauno Hakala 10.4.2019
Petri Lehtimäki 17.4.2019
Arto Partio 24.4.2019
Antti Mikkonen 1.5.2019
Jouni Hukka 8.5.2019
Timo Lavikainen 15.5.2019
Marko Anttila 22.5.2019
Mika Fagerström 29.5.2019