Tiistain vaihtuvat vetäjät

Janne Jääskeläinen 4.9.2018
Samuli Nykänen 11.9.2018
Elina Junnola 18.9.2018
Petri Lehtimäki 25.9.2018
Jouni Riimala 2.10.2018
Rauno Hakala 9.10.2018
Marko Anttila 16.10.2018
Markku Kauhanen 23.10.2018
Mika Fagerström 30.10.2018
Arto Partio 6.11.2018
Antti Mikkonen 13.11.2018
Timo Lavikainen 20.11.2018
Jouni Hukka 27.11.2018
Jari Vartiainen 4.12.2018
Ari Nikula 11.12.2018
Janne Jääskeläinen 18.12.2018
Samuli Nykänen 25.12.2018
Elina Junnola 1.1.2019
Petri Lehtimäki 8.1.2019
Jouni Riimala 15.1.2019
Rauno Hakala 22.1.2019
Marko Anttila 29.1.2019
Markku Kauhanen 5.2.2019
Mika Fagerström 12.2.2019
Arto Partio 19.2.2019
Antti Mikkonen 26.2.2019
Timo Lavikainen 5.3.2019
Jouni Hukka 12.3.2019
Jari Vartiainen 19.3.2019
Ari Nikula 26.3.2019
Janne Jääskeläinen 2.4.2019
Samuli Nykänen 9.4.2019
Elina Junnola 16.4.2019
Petri Lehtimäki 23.4.2019
Jouni Riimala 30.4.2019
Rauno Hakala 7.5.2019
Marko Anttila 14.5.2019
Markku Kauhanen 21.5.2019
Mika Fagerström 28.5.2019